Öncellikle arama motor optimazyonun bir sitenin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıyor hale gelebilmesi için yapılan çalışmadır.

Bizler öncellikle web sitenizin kodları incelenerek ve sizlerin beklentinizle doğru orantıda olup olmadığını tespit ederek var olan eksikliklere göre gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Site içi arama motoru optimazyonu ve site dışı arama motoru optimazyonu çalışması yapmaktayız.

Önemli olan internet gibi dipsiz kuyu   ortamın da marka bilinirliğinizi ön plana çıkarmak ve  varolan web site trafiğinizi aktif takipçilerle  tıklanma artışını sağlayabilecek çalışmalar yürütmektir.

SEO, arama motorlarına yapılacak ön çalışmalarla organik, doğal olarak arama motorlarında üste çıkmanıza yarayan bir hizmettir.

Organik seo paketlerimiz ile sitenize organik, gerçek kullanıcılar tarafından daha çok giriş olacaktır. Bu da ürünlerinizi veya hizmetinizi satmaya, daha çok tık almaya yardımcı olacaktır.

Arama Motorlarına Kayıt  ( Google , Yandex, Bing )

Dizin Kayıt ( Google , Yandex, Bing ) 

Backlink İşlemi -bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anasayfasında veya herhangi bir sayfasında bannerinin veya metin linkinin bulunması durumunda Pagerank değerinin yükselmesi için önemli olan bir link sistemidir.

Ping İşlemi

Harita Kayıt İşlemi 2018 yılında arama motorlarında en çok yapılması google tarafından ön görülen işlemdir.