2021 Akrep Burcu Yeni Ay?ının Etkileri

Bugün 3 Kasım itibariyle Yeni Ay’ın etkisi içerisine girdiğimizi söyleyebilirim. 5 Kasım’da İstanbul saati ile 0.15 ‘te Akrep Yeni Ay’ı gerçekleşiyor olacak.
Akrep Yeni Ay’ı bizlere kararlı, sakin, doğru ve güvenilir bireyler olma yönünde katkı olmaya geliyor. Onur ve saygınlık temaları ile bireysel alanlarımız da yeniden lider ve görünür olma yolunda bizlere ışık tutuyor olacak.
Yeter ki kendimizi, duygularımızı, düşüncelerimizi gizlemeden saklamadan açabilelim ve bağımlılıklarımızdan kurtulalım. Şüphe etmek yerine güven ve sabırsızlık ve inatlaşmak yerine sabırlı ve dayanışma içerisinde olmayı seçersek mucizeler ve hediyeler bizler ile olur.
Akrep Yeni Ay’ı aile, aile bireyleri, ebeveyn ve evimiz ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor olacak. Ve Akrep Yeni Ay’ı olaylara daha sübjektif bakabilerek, kendimizi fark edebilmemizi sağlayacak. Aslında biraz daha kendimizi dış dünyaya kapatarak güvenli hissettiğimiz ailemize evimize yöneleceğiz. Sahip olduklarımıza karşı kendimizi sorumlu hissetme enerjimiz yükseliyor olacak.
Akrep Yeni Ay’ın etkisi ile sevdiklerimizi kaybetme korkusu, yalnız kalma, terk edilme duygularımız ile kendimizi zaman zaman huzursuz, gergin, durgun hissediliriz.
Akrep Yeni Ay’ı geçmişte yaşadığınız bir olayı yeniden gündeminiz yaparak çözüm bulmanızı sağlıyor olacak. Akrep Yeni Ay’ı yükseldiğinden gizli saklı ne var ise ortaya çıkabilir.
İletişim gezegenimiz Merkür 6 Kasım’da Akrep burcuna geçiyor olacak ve 24 Aralık Ayı’na kadar da Akrep burcunda kalıyor olacak.
Akrep Yeni Ay’ın etkisi ile birlikte yakın arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, akraba ve komşularınız ile iletişim trafiğinizde, gel git durumlarınız da artışlar söz konusu olabilir. Ancak yanlış anlaşmalara açık olunan bu günlerde iyi bir sohbet tartışma ve yanlış anlaşılma enerjisi ile farklı boyut alabilir. Bu sebepten dolayı gerçek duygularınızı veya düşüncelerinizi söylerken daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Aslında bugünlerde günlük tutmak sizlere çok iyi gelebilir.
Hareketlerimiz biraz sabırsız olacağından kazalara özellikle trafik kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.
Akrep Yeni Ay’ın etkisi ile birlikte sanatsal ve yaratıcılık enerjimiz de yükselişe geçebilir. Aşk, kumar tipi oyunlar, sanat aktivitelerimiz de artışlar olacak gibi.
Ve yeni aşk ilişkileri uzun zamandır dengeli bir başlangıç yapamıyordu ama şimdi dengeli bir ilişkiye yelken açabilecek hatta evleneceği kişiler ile tanışma söz konusu olabilir. Özellikle el becerisi, sanatta eğilimi olan bay ve bayanlar yolları kesişiyor gibi. Ne derler Kasım’da Aşk başkadır.
Ve sanat camiasından evlenme haberleri duyabiliriz.
İş yaşantınız da işverenler veya patronlarınız ile gerginlik ve anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İş değişikliği ve işten ayrılmalar bireysel hayatınız da gündeminiz olabilir. Satürn hediyesi ile terfi de alabilirsiniz.
Akrep Yeni Ay’ında zehirlenme, kramp, bacaklarda damar yolları ile ilgili sıkıntı, diş sorunları, bilek ve eklem burkulmaları ve kalp rahatsızlarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Kilo problemleri olanlar için sağlıklı bir beden ve sağlıklı beslenme için çalışmalara başlamak için ideal bir zaman diyebilirim.
Gelelim ortaklaşa, iş yaptığımız ve evliliklerimize sanırım en güzel sevdiğim enerji burası oldu. Her tür ortaklık kurmak ve ilerletmek için ideal bir zaman.
Venüs gezegenimiz 6 Kasım ‘da Oğlak burcuna geçiyor olacak 14 Aralık’ta Venüs Retro hareketine başlıyor ve 29 Ocak 2022’e kadar Retro hareketi devam ediyor olacak. Venüs Retro olmadan bu günleri değerlendirmekte fayda var.
Evlenme ihtimallerin artacağı bugünlerde, samimi ilişkiler, saygı faktörü etkin olacak. Sanırım özlem duygumuz tema en sonunda etkin oldu. Çok şükür. Ve birçok meslekte kişilerin alacakları yardım ile rahatlama sağlanacak. Bu tarihlerde mahkemeniz varise iyi sonuçlanma ihtimali yüksek olabilir. Yurt dışı bağlantılı veya yabancı uyruklu kişi ve kişilerle ortaklık ve ilişki de başlayabilir.
Özellikle 6 Kasım akşam saatleri mutlu, keyifli eğlenceli sohbetin dibine varacağınız bir gün diyebilirim. Bugün birçok kişi sevgilisine duygularını açabilecek bir gün diyebilirim.
Müşterek gelir, miras ve vergi konularla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bu konular ile ilgili suiistimal, aldanma, dolandırılma enerjisi oldukça yoğun dikkat etmekte fayda var. 3 Aralık ayına kadar suiistimal, aldanma, dolandırılma enerjisine dikkat etmekte fayda var.
9-10-15-16 Kasım tarihleri gergin ve zorlayıcı enerjiler barındırıyor. Bugünlere özellikle dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle 10 Kasım gerçekten zorlayıcı ve gergin enerji hâkim olacak gözüküyor.
Akrep Yeni Ay’ında Türkiye açısından baktığımda olumlu yönde, şansımızın dönebileceği bir yeni ay yeni başlangıçlar yapma enerjisi Türkiye’mize iyi gelecek gözüküyor. Yeter ki toplumsal birleşme, yardımlaşma ve bireysel rahatlamayı odaklanalım.
Kuyumculuk, mücevher, altın ve değerli madenler ile finansal öz değerlerimiz deki düşüşü farklı yaklaşım ve kararlarla yeniden yükselişe geçecek atılımlar duyabiliriz.
Sağlık konusunda kendi aşımızın devreye girdiği haberleri yeniden gündemiz olabilir. Gizli düşmanlarımıza karşı dikkatli olmakta fayda var. Banka, gayrimenkul, menkul kaynaklardan faydalanma imkânı olabilir. Ancak bu dönemde yapılacak iyileşmeler hemen gözükmeyeceğinin de altını çizmek istiyorum.
Akrep Yeni Ay’ın etkisi 17 Kasım’a kadar süreceğinden kendimizi keşif yönünde, iyileştirme ve özgürleşme alanlarında kullanmanızı ve hayatın günlük tadını çıkarmanızı tavsiye ediyorum.
Bir Akrep bir kez kazanılır bir kez harcanır. Kendisini aldatan bir insana kaybettiklerini yeniden kazanma şansını vermez.
Bol şanslar diliyorum.

Yorum Yap