5 Kasım Akrep Yeni Ay'ın Burçlara Etkisi

5 Kasım Akrep Yeni Ay'ın Burçlara Etkisi
İşte, burcunuza göre bu Akrep yeni ayının sizi nasıl etkileyeceği yükselen burcunuzu mutlaka okuyun.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Yeni ay sizlerin bilinçaltı dünyanıza inerek kendi kendinizi rahatlatmanıza ve hayata bakış açınızı değiştirmenize katkı sağlayacak. Ortaklaşa mallar, miras, vergi veya sigorta işlemler ile sorunlar ortaya çıkabilir. Suiistimal, aldanmaya veya tam tersi davranışa dikkatli olmanız da fayda var.
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Şans ve mucizeler sizden yana, evlenme teklifi, evlenme yeni ortaklık ve yeni bir kimlik ile yeni ay sizleri taçlandırıyor olacak.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Akrep Yeni Ay’ında sağlığınıza daha çok özen göstermeli, iş yaşantınızdaki sorunlar yeni bir iş veya işsiz kalma sorunlarını sizlerin hayatına getirebilir. Sosyal çevre, akraba, sevdikleriniz ile olan diyaloglarınıza karşı daha yapıcı olmaya özen göstermeniz de fayda var. Olası kavga ve tartışmadan uzak durmanız sağlığınız açısından oldukça önemli.
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Akrep Yeni Ay’ında aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alıp, birlikteliğinizi farklı boyutlara taşırsanız şaşırmayın.
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Yeni bir eve taşınmak, aile ve sevdikleriniz ile daha sağlam temellere aile yaşantınızı taşıma kararı alabilirsiniz. Aile bireyleriyle veya kendiniz ile alakalı sağlık sorunları, iş ve mesleki terfi veya ayrılma kararları gündeminiz olabilir.
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Sosyal çevreniz, sevdikleriniz eş dost ve akrabalarınız ile iletişim trafiğinde hızlanma, seyahatler yanı sıra yanlış anlaşılmalardan ötürü tartışma ve kavganın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ani hareketleriniz kaza riskinizi yükselteceğinden dikkatli olmakta fayda var.
Terazi (23 Eylül-22 Ekim)
Nakit akışınızı yükseltmek adına bugüne kadar farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfetmeniz için sizler için ideal ve destekleyici etkisi olacak
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Sizler için yepyeni bir değişim ve dönüşüm zamanı hedeflerinizi ve ortaklaşa işlerinizi rayına koyma zamanı
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Meslek hayatınızda dalgalanmalar, aklınıza daha gelmeyecek hayatınızda olumlu ve olumsuz değişiklere hazırlıklı olun derim.
Bunun yanı sıra yeni kuşlar, eğitimler yeni girişimler sizleri destekliyor olacak. Ve bu sizlere hiç denenmemiş mesleklerde olasılık sunabilir.
Meditasyon, dua sizlere çok iyi gelecektir.
Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)
Yeni grup projesi kurma ve yeni işler açılma fırsatı ancak gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmakta fayda var. İkizler burcu gibi!
Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Kariyeriniz uzun vadede hedeflerinize göre şekillendirmek ve arzularınızı ideallerinizi hayata geçirme kararı alabilirsiniz. Bunun için üst düzey yöneticileriniz ile sözlü tartışma ve teklifler alma zamanı diyebiliriz.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Kendinizi ortaya koyma konusunda, inanç kaybı, başka bakış açılara karşı olan ön yargılarınız ile şifalanma ve konular gündemiz de olabilir.
Seyahat düşünceniz varise yabancı ülkelere problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Sevgilerimle
Leyla Cihaner

Yorum Yap