8 Kasım Gökyüzü Hareketlerinde Neler Oluyor

Bugün 8 Kasım 2021 ve yepyeni bir haftaya daha başladık. Her yeni gün 3 dk. Artışlarla yeni seçimler ve yeni dilekler içinde bulanabilirsiniz.

Kim diyorsa bu kasım ayı yeni ay kötü aman dilek dilemeyin kulak asmayın. Evren sonsuz zenginliklere sahip, bu zenginliklerden kendinizi mahrum etmek ne kadar sizce doğru olur?  Bir düşünün.

İyi, kötü, doğru ve yanlış kime kimin bakışına göre siz kendiniz olun ve iç rehberinize güvenin. Her gün talep etmekten, hediyelerinizi ve mucizelerinizi istemekten asla vazgeçmeyin.

Gökyüzünde iki önemli hareket var.

Merkür gezenimiz 6 Kasım itibariyle 24 Aralığa kadar Akrep burcunda ilerliyor olacak. Sezgilerimizi daha güçlü, daha analiz gücü kuvvetli ve sezgilerimiz daha da güçlenecek. Ancak sivri ve iğneleyici iletişimselden uzak durmalıyız. Merak ve kaygı susmayan beynimizi yorabilir anda ve akışta kontrolden uzak durmak zihnimize iyi gelir.

Analitik  zeka kapasitemizi araştırmaya yönlendirmemiz bizlere katkı sağlayabilir..

Venüs 6 Kasım’da Oğlak burcunda ilerlemeye başladı ve uzun bir zaman Oğlak burcunda ilerleyecek. 14 Oğlakta Retro hareketine başlıyor olacak. 29 Ocak 2022 ‘ye kadar Retro hareketine devam ediyor olacak.

Venüs Oğlak burcunda işimizi,  sevgiye bakışımızı daha sağlam adımlarla daha gerçekçi adımlarla atmamızı sağlayacak.

Bugünlerde Venüs Oğlakta iken resmi ilişki kararları, daha gerçekçi ilişkileri hayatınıza çekme enerjiniz beklenti içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Aynı zaman da iş ve finansal açısından da işinizi sağlam temellere oturtma proje ve kararları içerisine girmenizi sağlayacaktır.

Venüs Oğlakta iken insanlarla biraz daha mesafeli, ciddi ve soğuk duruşunuz sergileyebilirsiniz.

İş ve evlilik veya ilişkisini bir adım öne atmada taçlandırmak isteyenlere 13 da dâhil 4 gün öncesi yapmanız veya ertelemenizi tavsiye ediyorum.

Gelelim bugünün Astrolojik olarak bugün bizlere gökyüzü nasıl bir gün vaat ediyor.

Bugün aile veya çocuklar ile ilgili sorunlar veya geçmişte çözümlenmemiş sorunlarınızı tekrar gündeme gelebilir.

Sosyal medya ile aldanma, aldatılma ve hesap çalınmalarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Her gelen uyarı linki tıklamayın.

Yakın çevre ve arkadaşlarla olan iletişimsel anlaşmazlıklara dikkat edilmesi lazım.

Aşırı harcamalara dikkat etmekte fayda var. Para veya para piyasaları ile ilgili yeni karar ve kısıtlama ve zorlanma olabilir.

Bugün en çok dikkat edilmesi gereken şey isyan, öfke, kavgalar bu toplumsal sesin yükselmesi olabilir.

Bugün yolculuk planlarınız varsa ertelemenizi tavsiye ederim çünkü bugün ki transitte göre kazlara açık bir gündeyiz. Veya seyahat ile ilgili beklenmedik ertelenmeler aksaklıklar yaşanabilir.

Bugün birçok ilişki aniden bitirme enerji yansıra ani yeni bir ilişkiye başlama ve evlenme kararı da alabilir.

Bugün sağlık sorunlarınıza daha çok özen göstermeli ve iş yerinizde gizli düşmanlara karşı daha temkinli ve karar veya bir şey imzalamaya özen göstermelisiniz.

Tabii ki bunlar genel yorumlar olduğunu altınız çizmek isterim. Bireysel doğum haritanız da nasıl etkisi olacağını, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını astrolojik ve numerolojik olarak danışmanlık almanız mümkün.

Danışmanlık için whatsapp hattı 0534 881 52 08 ile iletişime geçemiz yeterlidir.

 

Yorum Yap