Boğa Ay Tutulmasının Yükselen Burçlara Etkileri

 

Biliyorsanız Güneş Burcunuzu ve Yükselen Burcunuzu Okuyun.  Bunlar genel yorumlardır. Yükselen Burç yorumlarını okurken olumlu yönde haritanız nasıl çalıştırırsanız hedef alınmıştır.

  Yükselen Koç Burcu

 

Yükseleni Koç Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulması enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için başkalarını kontrol etme huyundan vazgeç, kendi değerlerini ön planda tutarak başkalarının değerlerini görmezden gelmemeye özen göster.

Kendini başlarına kanıtlamak adına para harcamalarına dikkatli ol ki aşırılığın fazla para kaybına neden olmazsın. Kumar ve spekülasyon uzak durun. Aşırılığa kaçmadığın sürece ilişkinde, öz değer duygunda, ilişkinde büyük şifalanma ve değişim sürecini kolaylaştırırsın. Düşmanlıklalar ve yara almaya açısınız özellikle oğlak burcu ve ikizler burcuna daha temkinli olmaya duygularınızı ve sırlarınızı açmamaya özen gösterin.

Aniden birine bakma sorumluğu ile ilgili hayatınız da sürpriz gelişme olabilir. Bu da birlikte olduğunuz kişi ile tartışma nedeniz olabilir. Aşırı koruma içgüdünüz ilişkide sürtüşme konusu olacak gözüküyor.

 

Eliniz de sıkı sıkıya tutuğunuz her şey mutlak kayıp gider. Sizi siz olduğunuz şekilde kabul ettirmeyi seçmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Boğa Burcu

 

Boğa Burcu Ay tutulması ilişkileriniz, varsa evliliğiniz, ortaklarınız, düşman rakipleriniz ile duygusal yüzleşme dönemi. Kıskançlıklar ve duygusal sahiplenmeden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Düşmanlıklara ve provokatöre dikkat etmelisiniz. İkizler burcu ile olanlara karşı daha temkinli davranmakta fayda var.

Yükseleni Boğa Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulması enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için iletişimde kendiniz ve doğru yönde kullanırsanız, tarafsız objektifliğinizi koruyabilirsiniz ve düşünmeden başkasının gazıyla hareket etmezseniz sizler için daha olumlu kolaylıkla değişimi sağlarsınız.

Değerlere aşırı bağlanmayı öğrenme ile ilgili sınavlarınız olabilir. İş, finans konuları ile ilgili aldanma, kayıp bir anda işsiz kalma ile ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz.  Dolandırılmaya dikkatli olmakta fayda var.

 

Yükselen İkizler Burcu

 

Yükselen İkizler burcu iş yaşantısı, kariyer yaşantısı yoğun ağırlık kazanabilir.  Aynı zaman da sağlık açısından bulaşıcı hastalıklara, kazalara ve aşırı çalışma sonrası fiziksel yorgunluğa dikkat etmesi lazım.

Yükseleni İkizler Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulması enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için kendini serbest bırakmayı, hayattan zevklerine ve mutlu olmaya da zaman ayırmak olumlu yönde çalıştırmanıza kattı sağlayacaktır.

Ve hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalısınız. Sosyal çevreniz ve akrabalarınız yakın dostlara sürprizlere açık olun. Anlaşmazlıklar veya karışıklar sizlerin olgunlaşmasına katkı olmaya geliyor. Acele ve sabırsız davranışlardan kaçının kazalara açık olacaksınız.

Uzun süreli ilişkiye yelken açmamakta fayda var. Mesleki kariyeriniz de duygu sömürüsüne karşı dikkat edin ki sonradan zedeleyici etkiler ile sonuçlanmazsın.

 

Yükselen Yengeç Burcu

 

Yükseleni Yengeç Burcu olanlar aile, özel hayatınız, ebeveynler ile ilgili konular ağırlıklı gündeminiz olabilir.

Sağlığınıza ve mesleki yaşantınıza daha özen göstermenizi tavsiye ederim.

Yükseleni Yengeç Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulması enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için özellikle emir altında çalışıyorsanız egosal tutumlardan bastırması gerekir. Ani iş kaybı, para kaybı ve aldanma aldatılma enerjilerine dikkat etmekte fayda var.

 

Aile içi yanlış anlaşılmalara, anlaşmazlıklar yaşam kalitesini etkileyebilir.

 

Yükselen Aslan Burcu olanlar

 

İkili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ile konu gündemiz olabilir.  Evliyseniz ilişkinizdeki eksik yönleri keşfetme, konuşmalar ve tartışmalar olası.

Tartışmak yerine yardım almak danışmak sizlere katkı sağlayabilir. Bunun yanı sıra aile içi düşmanca davranışlara tanık olabilirsiniz. Yakın dostlarınızı tanımak sizlerin kimlik değişiminde daha kolay değişimi kabul etmenizi sağlayacaktır.

 

Bu süreç içinde bilinçaltınızda güvensizlik, sevgisizlik ve duygularınızı paylaşmaktan uzak durabilirsiniz.

 

Sezgileriniz ve mistik konulara karşı eğilimleriniz artacak.

 

Yükseleni Aslan Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulması enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için sağlığınıza daha fazla özen gösterirseniz ve hayat rutinleriniz ile daha ilgili olursanız olumlu yönde başarıyı yakalayabilirsiniz.

 

 

Yükselen Başak Burcu olanlar

 

Hayat temponuz hızlanacak yakın çevreniz ile konuşmalar, ziyaretler sosyal çevreniz önem kazanacak gözüküyor.

Kariyeriniz olumsuz skandallara imza atmak istemiyorsanız acımasız ve manipülatör olmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü eskiden edinilmiş başarıyı tehlike altına sokabilirsiniz sonlanma enerjini davet edersiniz.

 

Eril enerjilere karşı biraz daha ılımlı yaklaşımda olmaya özen gösterilmeli diye düşünüyorum.

Yükseleni Başak Burcu olanlar Boğa Burcu Ay tutulma enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için kısa yolculuklar sizlere duygusal anlamda kolay toparlamanızı sağlayabilir. Ve affetmeyi öğrenerek mistik konulara eğilmeniz kolaylıkla atlatmanıza katkı sağlayacaktır.

 

Yabancı veya başka kültürlere tanışma, ilgilenme fırsatı da doğabilir.

Aşk ilişkiniz de kısıtlamalar olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili sorunlar küsmeler yanlış anlaşılma, şüpheden kaynaklı sorunlar aniden gündeminiz olabilir.  Hastalanan bir şeye bakmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Yükselen Terazi Burcu olanlar

 

Büyük güçlü bir değişim sizleri bekliyor. İş arkadaşlarınız, ortak ilişkileriniz, finansal sorunlar, gelir kaynaklarınız da değişim gelirde düşme ve yükselişte gözükebilir. Miras konuları da gündem olabilir.

Sağlık sorunlarınıza daha önem göstererek sağlık beslenme ve yaşamaya özen göstermelisiniz.

Zehirlenme, bulaşıcı hastalıklar, alkol veya madde kullanımı kaynaklı sağlık sorunları yasabilirsiniz.

Haritanızı olumlu yönde çalıştırmak için daha olumlu, doğru adil davranarak ilahi hattınız ile bağlantıda olmak sizlere iyi gelecektir.

 

Yükselen Akrep Burcu olanlar

 

Kendiniz ortaya koyabilir, geliştirmeye yönelirseniz şans sizden yana olabilir. Korkularınızı, bağımlılıklarınızı ve geçmişi serbest bırakmalısınız. Ki huzuru yakalayabilseniz.

 

 Evliyseniz, ilişkiniz, ortaklılığınız ilgili sıkıntılar yaşana bilinir. Kopa da bilinir ve yaralar sarılmış şekilde yeni dönem de başlayabilir. Aldatılma konusu aniden olabilir.

 

Yatırımlarınızı değerlendirirken tehlikeli durumlardan kaçınılmalı. En iyisi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaktır.

 

Yükselen Yay Burcu olanlar

 

Bilinçaltınız da kendiniz ile girdiğiniz savaş, hiç susmayan beyinizi biraz daha sesini kısarak huzur bulmaya yönelmelisiniz.

Egosal iletişimsel tutumunuz sizlerin hem birlikteliğinize hem de ortaklaşa iş yaşantınıza zarar verebilir. Ve düşmanca davranışlardan veya düşmanmış düşüncesinde görme eğiliminden uzak durmakta fayda var.

Yeni mali fırsatlar ortaya çıkabilir ancak extra harcamalara dikkat edilmesi lazım.

 Eviniz de elektriksel arızalar olabilir. Aşırı baskıdan kaynaklı sağlık sorunları, kazalar, psikolojik sorunlar veya ameliyat gibi sorunlar aniden gündeminiz olabilir.

 

İç rehberiniz ile bağlantıya geçer ve kendinizi tanıma fırsatı kendinize tanırsanız kolaylıkla bu süreci atlatabilirsiniz.

 

Yükselen Oğlak Burcu olanlar

 

Grup ilişkileriniz önem kazanacak gözüküyor. İdeallerinize ve amaçlarınıza ulaşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak emir almaktan hoşlanmayan ve rutin görevlerinizi yerine getirmekte zorlanan tarafınız sizlere zorluklar getirecek gibi.

Özellikle sağlık, iş ve ilişkileriniz de, günlük hijyenine daha çok özen göstermelisiniz.

Evcil hayvan almayı düşünenlere bir müddet ertelemelerini tavsiye ediyorum, sorunlu olma riski yüksek olabilir. Sağlık sorunu nedeniyle bayan bir tanıdığınıza bakma sorumluluğu yaşayabilirsiniz.

Zihinsel ve fiziksel dengenizi dengeleyebilirseniz olumlu yönde haritanızı çalıştırabilirsiniz.

 

Yükselen Kova Burcu olanlar

 

İşiniz, hedefleriniz, kariyer ve değersizlik duygularınız gündeminiz olacak gibi.

Proje ve iş yaşantınızda şansı fırsatlar sizler ile olabilir. Ve başarınız ile babanızın takdirini kazanabilirsiniz. Maddi konularda aldanışlar yaşanabilir. Parayı yanlış değerlendirme sonucu ciddi kayıplar yaşana bilinir.

Öz güven kayıplarınız cesaretinizi de kırabilir. Ancak seçimleriniz ne olursa olsun cesaretini ve gücünüzü yüksekte tutmaya çalışırsanız olumlu yönde çalıştırabilirsiniz. Sosyal veya yakın çevrede ani oluşacak kıskançlıklara ve manipüle davranışlara karşı temkinli olmalısınız.

Çocukları ile ilgili sıkıntılar doğabilir.

Aşk ilişkinize karşı olumsuz düşünceler barındırabilirsiniz.

En iyisi yaratıcı enerji, sanat veya tiyatro etkinlik faaliyetlerine bu süreçte katılmanızdır.

 

Yükselen Balık Burcu olanlar

 

Sevgi, yardım etme isteğiniz de istekleriniz artabilir. Farklı kültürler ile ufkunuzu genişletme,  yurtdışı seyahatleri gündeminiz olabilir. Yeni bir kursa başlamak, yeni hobiler ve mistik konulara karşı fırsatlar yakılabilirsiniz. Sosyal çevre veya yakın dostlarla ilgili trafiğiniz de artışlar olabilir. Olası düşmanca davranışlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni bir arkadaşlık veya birliktelikte şansı yakalayabilirsiniz.

 

Maddi konularla ilgili yeniliklere, değişime kolaylıkla kabul edişte olunursa zorluklar kolaylıkla geçer. Akılda olmayan para da gelebilir, miras yoluyla veya ani kayıplara vesile olabilir.

Eğer mal, mülk değerlere aşırı bağımlığınız yok ise riskinizi hafif geçişler ile atlatabilirsiniz. Mesleki değişime geçiş sizlere fırsat tanıyabilir. Şunu söylebilirim ki gelir kaynağınız da köklü değişikler olabilir.

 

 

 

Yorum Yap