22 Kasım 30 Kasım Astrolojik Gündemimiz Bizleri Neler Bekliyor

22 Kasım Pazartesi Günü

Ay Balık Burcunda ilerliyor olacak. Bugün yakın çevre, ilişkiler, finans ve internet ile ilgili konularda ani problemlerin gelişeceği bir gün diyebiliriz.

Bu süreçte finans ve eğitim konusu ile ilgili kafa karışıklar ve tutarsızlar gündeme oturabilir. Gökyüzü hareketin etkisi ile kendimizi gergin, enerjik ve abartılı tutum içinde hissedebilirsiniz.

Acele karar vermek yerine uzak durmak ve beklemek bizler için doğru olabilir.  Hafta başında tekrardan para piyasalarında hareketlilik ve TL’nin yeniden değer kaybına tanık olabiliriz.

Para kaybının yüksek olduğu bugünde harcamalarımıza dikkat etmekte fayda var. Fikirlerimiz ve düşüncelerimizin başka insanlara meydan okuyabileceği gergin, endişeli bir günde hiç umulmadık düşmanca davranışlara hem ortaklaşa işinizde de hem de ilişkinizde tanık olabilirsiniz.

İletişimsel olarak yanlış anlaşılmanın ve abartılı söylerim gerçek olmayan bilgi kirliğinde yoğun olabileceği bir gün.

23 Kasım Salı Günü

Gökyüzü hareketlerinde Güneş dün itibariyle Yay burcuna geçmişti. 21 Aralık gününe kadar Güneş Yay burcunda ilerliyor olacak. 1 ay boyunca kendimizi daha pozitif, özgür, hevesli, yenilikçi ve bağımsız enerjisi içinde kolaylıkla hissedebileceğiz.

Ancak bu süreçte özgür ruhumuz ilişkilerimizde bağlanma korkusu ile zora girebilir. Ve 1 ay boyunca eğitim ve öğretim konuları ve devam edip etmeyeceği başlığı, uluslararası seyahatte kısıtlama ve farklı din ve kültürler bizlerin gündem konusu olabilir.

Ay yine Balık Burcunda ilerken, bugünün enerjisine göre duygusal konularda biraz daha alıngan ve duyarlı hissedebiliriz. Egomuzu arka planda saklamakta fayda var. Sinirlerimize ve dilimizi kontrol etmekte fayda var.

 İlişkiniz de, partneriniz ve iş arkadaşlıklarınızla anlaşmazlıklar ve tartışmalar olabilir.

İlişkisel ve iş alanlarımızda ortaklaşa noktayı bulmakta zorlanabiliriz. Maddi açıdan temkinli olmak ve aşırı harcamalardan kaçınmakta fayda var.

Çocuklar ve gençler ile ilgili konular gündemiz de olabilir.

24 Kasım Çarşamba Günü

Sabah saatlerinde 08.46 itibariyle 18.57’ye kadar Ay boşluk etkisinde olacağız. Ay diğer gökcisimlerinden daha çabuk hareket eden ve 1 burcu 2,5 günde geçer ve diğer gezenlerde birçok açı yapar. Saat 18.57’de Ay Aslan burcuna geçmiş olacak.

Ve her yeni gün bizleri duygusal anlamda, kararlarımızı, günlük sağlık sorunlarımızı etkiler.

Ay boşlukta iken başka bir burca geçmeye hazırlık yaparken hiçbir açı almadan kalmasına Ay boşlukta diyoruz.

Ay boşluk etkisindeyken yeni kararlar almak yerine süregelen işlerimizi tamamlamak, önemli toplantılarımızı ertelemek bizler için daha doğru olur.

Gökyüzü hareketleriyle de birlikte kendimizi gergin, duygularımızı kontrol etmekte zorlandığımız bir gün diyebiliriz. Zıtlaşmaya, tartışmaktan uzak kalınması gereken bir gün. Transitin etkisi ile ortak konular, sigorta, vergi işlemleri ile ilgili ani gelişen olaylar olabilir.

25 Kasım Perşembe,

Ay Aslan Burcunda ilerken Merkür gezenimiz de yay burcunda ilerlemeye başlıyor.13 Aralık ayına kadar da Yay burcunda ilerliyor olacak.

İletişimsel olarak iyimser düşünme ile bizlere katkı sağlıyor olacağını düşünüyorum. Ve hayatın stresli yönlerini bile olumlu bakış açısıyla kolay atlatmamıza sağlayacak gözüküyor. İletişim kurarken abartılı ve kibirli olmamaya özen göstermeliyiz.

Genel anlamda daha enerjik ve iyimserliğimiz ile kolaylıkla her şeyin üstesinden gelebileceğimiz bir gün olmasına rağmen öğlene doğru çekingen ve içine kapanık olabiliriz. Ve projeler ile ilgili aksaklıklar, zorlanmalar yaşanılabilin ir.

26 Kasım Cuma Günü

Ay Aslan burcunda ilerken gökyüzü hareketlerine göre günün enerjisinde iyimserlik ve savurganlığa dikkat etmeliyiz. Aile bireyleri ile görüş ayrılıkları duygusal ön yargılar sizleri abartalı davranışalar sürüklerken doğru görmekten kendinizi alıkoyabilirsiniz.

Yoğun ve aşırı duygusallığınız birlikteliklerinize zarar verebilir. Bugün hata riskimiz fazla olacağından daha temkinli olmakta fayda var.

Parasal harcamalara dikkat.  Akşam saatleri saat 19.23 ile 05.11 arası Ay boşluk etkisinde olacak.

27 Kasım Cumartesi

Ay Başak Burcunda ilerken duygularımız ve mantığımız arasında çelişkide kalabileceğimiz bir gün.  Otorite figürler ile anlaşmazlıkların yanlış anlaşılmanınım ve küçük şeyleri büyütebilecek bir gün diyebiliriz.

Eğitim ve sağlık konuları ile ilgili konular gündem konusu olabilir.

28 Kasım Pazar Günü

Ay Başak Burcunda ilerken gündüz daha ılımlı enerji barındırırken akşama doğru daha aldanma ve aldatılma enerji yoğun olacak. Duyduğunuz habere itibar vermeden hareket etmekte fayda var.

29 ve 30 Kasım da bizler için daha iyi enerjiler sahip diyebiliriz.

 

Yorum Yap